Edukacja nie musi być nudna a w szkole może być miło i radośnie. Z okazji Dnia Leśnika i Dnia Ochrony Środowiska odbyły się dziś u nas gry i zabawy edukacyjno-ruchowe. Uczniowie rozpoznawali gatunki drzew po liściach, rozwiązywali test wiedzy botanicznej, określali gatunki drewna, wykonywali także kartki z życzeniami dla leśników. Dodatkową konkurencją było rozpoznawanie nauczycieli po ich zdjęciach z dzieciństwa. 1 miejsce zajęła ex aequo klasa 2TL i 3TL – 43 pkt., 2 miejsce – 3 TW – 37,5 pkt. i 3 miejsce 1TL – 27 pkt.
To był na prawdę miły i wesoły dzień 🙂 O tak cudną atmosferę zadbał Samorząd Uczniowski oraz sami uczniowie.




















