Sukces![]()
Z dumą informujemy, że nasza szkolna drużyna zajęła II miejsce w Olimpiadzie Wiedzy w zakresie Bezpieczeństwa, Higieny i Prawa Pracy dla uczniów szkół rolniczych i leśnych „Lenistwo nad rozsądkiem czy rozsądek nad lenistwem?!”, która odbyła się 18 listopada we Wrocławiu.
Naszą Szkołę reprezentowali: Alicja, Kuba i Szymon z klasy 4TL oraz Kuba z klasy 5TW.
Zagadnienia olimpiady dotyczyły znajomości przepisów bhp, zasad bezpiecznej pracy w rolnictwie oraz postępowania powypadkowego.
Uczniów do Olimpiady przygotowała Pani Jolanta Mozolewska-Zwatrzko.
Gratulacje i wielkie BRAWA dla uczestników!




