klasa 2 TW pod opieką Pani Izabeli Bayer i Grzegorza Marcinika odwiedziła Fundację Ośla Dolina w Głębocku. Celem wycieczki było zawiezienie paszy i karmy jaką udało się uzbierać w naszej szkole dla podopiecznych Fundacji. Dodatkowo nasi uczniowie, pod bacznym okiem Pani Izabela Bayer, wykonali korekcję racic, zabieg pielęgnacyjny, który polega na przycinaniu i modelowaniu racic, aby przywrócić im prawidłowy kształt i zapewnić równomierne obciążenie. Korekcja racic ma na celu zapobieganie chorobom, takim jak kulawizna, ból czy problemy z rozrodem. Tak więc kózki będą mogły cieszyć się nie tylko dobrym samopoczuciem ale także pięknych manicure i pedicure na święta ![]()
![]()
Wszystkim,którzy wsparli naszą akcję w imieniu własnym i Fundacji składamy WIELKIE PODZIĘKOWANIA







