W poniedziałek 24 listopada na hali przy ul. Sudeckiej odbyła się Licealiada w koszykówce 3×3 dziewcząt. Uczennice naszej szkoły Lena, Wiktoria i Amelia, pod mentorską opieką Pana Michała Judzińskiego wywalczył brązowy medal. Podczas 5 spotkań odnotowały 3 wygrane. Gratulujemy podium i pięknej, sportowej rywalizacji.




