III edycja zorganizowanego przez naszą szkołę Konkursu z j.angielskiego o tematyce przyrodniczej ![]()
16 grudnia odbyły się szkolne eliminacje, które miały za zadanie wyłonić pięciu laureatów z każdej zgłoszonej szkoły. Wyłonieni zwycięzcy przystąpią do etapu międzyszkolnego.
Z naszej szkoły do II etapu konkursu zakwalifikowali się:
1)Malwina Muriel Kudłacik 45/50
2)Gabriela Turniak 40/50
3)Kuba Gąsiorkiewicz 38/50
4)Max Thompson 33/50
5)Igor Gaj 33/50
W II etapie międzyszkolnym rywalizować z naszymi uczniami będą uczniowie z Zespołu Szkół Elektronicznych, ZST Mechanik, Zespołu Szkół Katolickich u św. Pankracego, II LO im.C.K. Norwida oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie.
Etap międzyszkolny odbędzie się 12.01.2026 r.

