KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO O TEMATYCE PRZYRODNICZEJ-etap szkolny

III edycja zorganizowanego przez naszą szkołę Konkursu z j.angielskiego o tematyce przyrodniczej 🍀

16 grudnia odbyły się szkolne eliminacje, które miały za zadanie wyłonić pięciu laureatów z każdej zgłoszonej szkoły. Wyłonieni zwycięzcy przystąpią do etapu międzyszkolnego.

Z naszej szkoły do II etapu konkursu zakwalifikowali się:

1)Malwina Muriel Kudłacik 45/50

2)Gabriela Turniak 40/50

3)Kuba Gąsiorkiewicz 38/50

4)Max Thompson 33/50

5)Igor Gaj 33/50

W II etapie międzyszkolnym rywalizować z naszymi uczniami będą uczniowie z Zespołu Szkół Elektronicznych, ZST Mechanik, Zespołu Szkół Katolickich u św. Pankracego, II LO im.C.K. Norwida oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie.

Etap międzyszkolny odbędzie się 12.01.2026 r.