KOLEJNY OPŁATEK EKUMENICZNY ZA NAMI

W Kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Cieplicach odbył się XXIV Cieplicki Opłatek Ekumeniczny ,gdzie na zaproszenie Pani Anny Bałkowskiej, Radnej naszego miasta, po raz kolejny mogliśmy poczuć się współgospodarzami tego wyjątkowego wydarzenia gromadzącego i jednoczącego ludzi różnych wyznań oraz różnych tradycji.

Wszystkich przybyłych mieliśmy przyjemność częstować naszą tradycyjną wigilijną kapustą z grzybami, barszczykiem oraz słodkimi wypiekami. Na naszym gościnnym i klimatycznym stoisku można było skosztować także pierogów z kapustą i grzybami oraz kulebiaków, które przekazali pozostali współorganizatorzy. Świątecznego klimatu spotkaniu dodały dźwięki kolęd oraz własnoręcznie wykonane dekorację. Wśród wielu gości spotkania opłatkowego- mieszkańców miasta , kuracjuszy i przedstawicieli lokalnych instytucji, byli m.in włodarze Jeleniej Góry na czele z Jerzy Łużniak- Prezydent Miasta Jeleniej Góry . To właśnie dla wszystkich Państwa staraliśmy się zadbać o świąteczny klimat w tą przedświąteczną niedzielę.