WYCIECZKA ZAWODOWA LEŚNIKÓW

Uczniowie klas 2TL i 3TL, pod opieką Pana Konrada Stawiarskiego, Pani Bogumiły Chabowskiej-Dąbek oraz Pani Mileny Siermińskiej, uczestniczyli w wycieczce zawodowej do Ośrodka Edukacji Ekologicznej „Jeleniówka”.

Podczas wizyty młodzież miała okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat gospodarki łowieckiej. Prowadzący przybliżyli zagadnienia związane z działalnością Polskiego Związku Łowieckiego, obowiązującymi rozporządzeniami oraz tworzeniem rocznych planów łowieckich. Uczniowie poznali również wymagania dotyczące egzaminów strzeleckich.

Wyjazd był cenną lekcją praktyczną, która pozwoliła lepiej zrozumieć omawiane na zajęciach zagadnienia oraz zobaczyć ich zastosowanie w rzeczywistości.

Dziękujemy Ośrodkowi Edukacji Ekologicznej „Jeleniówka” za gościnność i wartościowe spotkanie!