Ostatni dzień przed świąteczną przerwą poświęciliśmy na wiosenne porządki. Posprzątaliśmy tereny w okolicy szkoły,pobliskie tereny leśne a także często uczęszczany szlak turystyczny prowadzący na Sołtysią Górę. Uwolniliśmy las od plastiku, szkła, opon i elektrośmieci.To taki nasz świąteczny zajączek dla otaczającej nas przyrody oraz okolicznych spacerowiczów i turystów. Dzięki szkolnej akcji nie tylko obcowanie z przyrodą podczas spacerów będzie teraz przyjemniejsze, ale także w ten sposób młodzież chciała zachęcić innych do utrzymywania porządku wokół najbliższego otoczenia, jak i całej Ziemi, w myśl hasła „kto sprząta ten nie śmieci”. Każdy z nas jest mieszkańcem tej planety dlatego każdy z nas powinien czuć się odpowiedzialny za jej stan.





