Zajęcia w Oddziale Laboratoryjnym Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jeleniej Górze.
Dziś młodzież klasy 3W odbyła interesujące zajęcia w Oddziale Laboratoryjnym jeleniogórskiego sanepidu. Pracownicy stacji zaprezentowali działalność laboratorium i przeprowadzili z naszymi uczniami szereg zajęć.
Sanepid wcale nie był taki straszny jak się czasami wydaje








