CZYSTA ENERGIA – sadzimy las

Dzisiaj po raz kolejny nasi uczniowie klasy 4 Technikum Leśnego wraz z nauczycielami Panem Konradem oraz Panem Dariuszem, pracownikami Departamentu Gospodarki Komunalnej i Spraw Społecznych Urzędu Miasta,pracownikami jeleniogórskiego MPGK oraz przedstawicielami Rotary Club wzięli udział w akcji sadzenia drzew na terenie lasów komunalnych w Jeleniej Górze przy ul. Sobieskiego i w rejonie Góry Gapy. W ramach projektu CZYSTA ENERGIA – w dzisiejszej akcji posadzonych zostało 1000 sadzonek drzew liściastych i jodły, przekazanych przez KPN.

Przedsięwzięcie zorganizowała firma Kultura Otwarta Nina Nowak, Marek Nowak, we współpracy z Urzędem Miasta Jelenia Góra oraz MPGK sp. z o.o..

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do udziału w akcji. To już kolejny raz wraz z Państwem działamy na rzecz ekologii. CZYSTA ENERGIA-tak powstają zielone płuca Jeleniej Góry🌳🌲