Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

W ramach etapu okręgowego 49. edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych uczniowie naszej szkoły reprezentowali placówkę w dwóch ośrodkach akademickich.

Do Wrocławia, na Uniwersytet Przyrodniczy, pod opieką pani Izabeli Bayer, udali się: Nikola Malec, Helena Bulak oraz Diana Kovalenko. Natomiast do Poznania, również na Uniwersytet Przyrodniczy, pod opieką pana Grzegorza Marcinika, wyjechali: Filip Ambroziak, Maciej Romańczyk oraz Liliana Kucharczyk.

Udział w olimpiadzie stanowił dla uczniów możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności oraz zdobycia cennego doświadczenia.