Akcja weterynarzy na ferie!

Uwaga uczniowie Technikum weterynaryjnego!!! Szukamy osób chętnych do pomocy w bardzo trudnym, ale jakże ambitnym przedsięwzięciu. Chodzi o pomoc w wyłapaniu dzikich kotów na działkach w Cieplicach i dostarczenie ich do lecznicy celem sterylizacji. Początek akcji pewnie nie szybciej niż w piątek lub sobotę. Akcję trzeba zaplanować również na okres feryjny, więc jeśli mieszkacie w JG lub okolicach i jesteście w stanie poświęcić godzinę lub dwie na pomoc to liczymy na Was. Im będzie nas więcej tym łatwiej będzie rozplanować może jakiś dzienny harmonogram. Kociaków jest dużo, podobno aż 70-80. Dziennie dobrze byłoby wyłapać około 4 kotów, z większą ilością może być problem z przetrzymaniem w lecznicy, bo po zabiegu kociaki muszą wypocząć. Szczegóły akcji będą znane jutro wieczorem, więc będziemy Was informować na bieżąco. Na chwilę obecną jesteśmy w stanie załatwić klatki i kontenery do transportu i „bezpieczne rękawice”. Ciepłą herbatę też damy radę załatwić. Piszcie czy dacie radę pomóc.