Bezpłatne Korepetycje Matematyczne dla Maturzystów MKM 2018

Szanowni Państwo,

Pierwsze zajęcia Bezpłatnych Korepetycji Matematycznych dla Maturzystów przez Internet są już za nami. Mamy nadzieję, że temat „Liczby rzeczywiste” nie przysporzy już trudności na tegorocznej maturze.

Zapraszamy na drugie zajęcia już w piątek 09.03 w godzinach 16:30-18:00. Temat „Wyrażenia algebraiczne”.
Przypominamy, że w każdej chwili można bezpłatnie dołączyć do MKM – logowanie pod linkiem:

https://wwszip.pl/mkm/public/rejestracja

Bardzo dziękujemy wszystkim Szkołom za dotychczasową pomoc dot. informowania Maturzystów o MKM 2018, za spotkania naszych przedstawicieli z Państwa Maturzystami, za umieszczenie plakatów w siedzibie Szkół, na stronie www oraz facebooku.

W razie pytań proszę o kontakt.

Łącząc wyrazy szacunku

 

mgr inż. Katarzyna Iweta Spychała

Straszy specjalista ds marketingu

 

Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości

z siedzibą w Wałbrzychu

  1. Wrocławska 10, 58-309 Wałbrzych

tel. 74 84 77 000

mkm@wwszip.pl