Biegi „Wilczym Tropem” w Kowarach i Cieplicach

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” odbył się dzisiaj (3.03) w Parku Norweskim w Jeleniej Górze – Cieplicach. Start oraz meta Biegu znajdowały się w północnej części Parku nieopodal Pawilonu Norweskiego – dawniej budynku Muzeum Przyrodniczego
My też tam byliśmy. Pomimo niedzielnego popołudnia stawiło się 6 nauczycieli – p. Jolanta Mozolewska-Zwatrzko, p. Leszek Babul, p. Dariusz Szala, p. Agnieszka Cyganik, p. Norbert Potkański oraz p. Sylwia Czesna aby pomóc organizatorom i promować naszą szkołę.
Do pełni szczęścia zabrakło tylko prądu…
Podobna impreza miała miejsce w tym dniu w Kowarach, gdzie Panie Małgorzata Chmiel, Marzena Owsiana – Czepiel oraz Renata Jaryczewska w towarzystwie trójki uczennic klasy pierwszej – Marty Szabli, Darii Burek, oraz Julii Żulik pomagały organizatorom imprezy. Co więcej, uczennice tej samej klasy – Klaudia Kremis oraz Wiktoria Jaworska wystartowały w kowarskim biegu.

Organizatorom, współorganizatorom, pomocnikom i uczestnikom dzisiejszej imprezy serdecznie dziękujemy!