Bierzemy udział w programie „Finansoaktywni”.

Hej!
Bierzemy udział w programie „Finansoaktywni”.
„Finansoaktywni” to program edukacyjny dla uczniów i nauczycieli organizowany przez Ministerstwo Finansów. Tegoroczna odsłona brzmi: Finansoaktywni. Misja: Budżet. Ogarniamy wydatki! Co to jest budżet? Jakie są jego rodzaje? Skąd się bierze? Dlaczego budżet państwa jest taki ważny i co my z niego mamy? Jak poprzez budżet partycypacyjny możemy wpływać na wydatki lokalne?
Opracowujemy projekt budżetu siłowni zewnętrznej i z którego będą korzystać uczniowie szkoły i bursy, seniorzy z DPS „Pogodna jesień” oraz okoliczni mieszkańcy. Pomaga nam pani Jolanta Mozolewska-Zwatrzko.
Prosimy o wsparcie, podpis na liście poparcia i „polubienie nas” na fb. Czas nas goni, musimy oddać projekt do 10.05.2018.
Angelika 2TŻ, Julia 1TW i Martyna 1TW