Gra Miejska 2017

Choć pogoda nie była sprzyjająca, nasza szkoła, już kolejny rok z rzędu, wzięła dziś udział w Grze Miejskiej organizowanej przez władze miasta Jelenia Góra. Impreza dedykowana była uczniom gimnazjów, którzy, w formie zabawy i konkursów, mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną jeleniogórskich szkół ponadgimnazjalnych.

   Oddajemy tu pokłon nauczycielkom przedmiotów żywieniowych, które wraz z uczniami technikum żywienia przygotowały na tę okazję pyszne rogaliki (500 sztuk!) i ciastka, jednocześnie dodając, że zapachy w szkole podczas wypieków były prawdziwą torturą … .
   Dziękujemy wszystkim uczniom, że pomimo pogody wytrwali z nami do końca imprezy; szczególne podziękowania dla Nikolii Knitter z klasy 1 TW, która reprezentowała nas podczas występów artystycznych. Tacy uczniowie to prawdziwy skarb!!!
   Wszystkich zainteresowanych gimnazjalistów, z którymi mieliśmy przyjemność dzisiaj rozmawiać, zapraszamy do nas na „dzień otwartej szkoły” 25 maja!