I po Krajowej Wystawie Psów Myśliwskich!

Wystawa psów myśliwskich już za nami. Można śmiało powiedzieć, że daliśmy radę! Kto jak nie MY?!
Nasi uczniowie i nauczyciele spisali się na medal! Gorące podziękowania należą się wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie imprezy, od zakupów, pieczenia ciast i babeczek, szykowanie smalcu, przygotowanie stoisk reklamowych, po obsługę cateringową w dniu dzisiejszym. Lista podziękowań jest długa i nie chciałbym nikogo pominąć, dlatego przygotuję dla wszystkich miłą niespodziankę.
Takie imprezy pokazują, że razem potrafimy wiele i wierzę, że z każdą następną imprezą będziemy bogatsi w nowe doświadczenia. Miłe słowa, które płynęły pod naszym adresem i propozycje udziału w kolejnych wystawach są dowodem, że się podobało, a to najważniejsze. Teraz zasłużony odpoczynek, a od jutra do boju! Nasza droga wiedzie na szczyt!
Pozdrawiam
Wasz Dyrektor