Informacja o zawieszeniu zajęć

Ważna Informacja!!!
Szanowni Państwo! W dniu dzisiejszym podjęta została decyzję o zawieszeniu zajęć i zamknięciu szkół na terenie całego kraju od 12 do 25 marca. Ma to pomóc opanować rozprzestrzenianie się koronawirusa.
Dla wychowanków Bursy podjęta została decyzja, żeby opuścili Bursę możliwie jak najszybciej dzisiaj po zajęciach i zgłoszeniu tej informacji u wychowawcy lub ze względu na utrudniony dojazd najpóźniej jutro do godziny 12. Wiem, że może być problem z powrotami do domów, dlatego przedłużamy termin wyjazdów.

O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem e-dziennika, przez stronę internetową szkoły i przez stronę fb.
Proszę o rozwagę i rozmowę z dziećmi. Niech te najbliższe 2 tygodnie nie zostaną potraktowane jako czas wolny lub czas spotkań/imprez w większym gronie.
Z poważaniem
Paweł Dernoga
Dyrektor ZSPUiBS
w Jeleniej Górze