Miejska Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 już za nami. Od jutra zaczynamy naukę 🙂 W imieniu Pani Dyrektor dziękujemy wszystkim pracownikom i uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowania do Inauguracji Miejskiej na sali gimnastycznej. I tak podziękowania składamy na ręce Pani profesor Krystyny Jaskulskiej -Tomali, która poprowadziła chór szkolny. Odśpiewane pieśni patriotyczne przypominają nam o naszej dumie narodowej i uczą nas historii.
Naszym artystom Mateuszowi i Mikołajowi, którzy wspomogli muzycznie uroczystość. Utwór zagrany przez nich na koniec: Whole Lotta Love rozruszał wszystkich, a tak na marginesie według opinii zaproszonych gości podkład z TSA do wiersza to bardzo dobry i oryginalny pomysł.
Dziękujemy wszystkim, którzy zadbali o wygląd sali gimnastycznej (jak przyznała Pani Dyrektor, tak pięknie przystrojonej sali już dawno nie widziała). Dziękujemy Panu Pawłowi za przygotowanie nagłośnienia i poprowadzenie uroczystości wraz z Panią Agnieszką Cyganik.
Dziękujemy Panu Damianowi i Pani Beacie za przygotowanie prezentacji multimedialnej.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy zajęli się zorganizowaniem parkingu wokół szkoły i sprawnie pomagali przy parkowaniu aut zaproszonym gościom.
Największe podziękowania kierujemy do Pań: Elżbiety Ceratowskiej, Elżbiety Owczarek, Ewy Tkacz i Krystyny Razik, które zajęły się przygotowaniem kateringu.Na pomoc w przygotowaniach zgłosiła się cała ekipa nauczycieli, a także uczniowie, którzy poświęcili swój prywatny czas. Każdy, kto tylko mógł pomagał w ustawianiu stołów, rozstawieniu naczyń i przygotowywaniu wyśmienitych potraw, za co jeszcze raz gorąco dziękujemy. Bez wspólnego wysiłku nie byłoby tak oszałamiającego efektu.
Jeśli kogoś nie wymieniliśmy z imienia i nazwiska to wyłącznie z dlatego, że lista byłaby bardzo długa, z tego powodu jeszcze raz wszystkim DZIĘKUJEMY!!!