Mikołajkowa paka dla zwierzaka

W tym roku ruszamy z akcją wsparcia dla psich i kocich podopiecznych🐕🐈‍⬛ fundacji Pomagamy bo kochamy Organizacja ds. Ochrony Zwierząt

Jak zawsze liczymy na zaangażowanie i ogromne serca naszych Uczniów, Rodziców i wszystkich Przyjaciół szkoły . Akcja potrwa od 13 listopada do 6 grudnia 2023 r.

Ponieważ zwierzaki mieszkają w otwartych boksach, muszą się dobrze odżywiać, zwłaszcza w tym okresie, dlatego prosimy o mokrą i suchą karmę, która ma w składzie ok. 40% mięsa i więcej: z karm mokrych: dobrze nam już znane Rafi, Dolina Noteci, Rocco dla psów i kotów; z karm suchych: Rafi, Dolina Noteci, Pan Mięsko, Brit Care, Purizon dla psów i kotów i wszystkie pozostałe wysokomięsne karmy mokre i suche.

W Mikołajki zorganizowany zostanie kiermasz ciast, z którego dochód przekażemy fundacji.