Nasza szkoła obchodzi Dzień Ziemi

W dniu 20 kwietnia, uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze uczniowie pod kuratelą swoich wychowawców i nauczycieli oraz przewodnictwem Dyrektora Pawła Dernogi wyruszyli w teren by sprzątając las i łąkę w pobliżu szkoły z zalegających tam śmieci uczcić Dzień Ziemi.  Podczas akcji, zgromadzono bardzo wiele worków śmieci, co z jednej strony, bardzo dobrze świadczy zaangażowaniu naszych uczniów, ale już znacznie gorzej o zachowaniu jeleniogórzan w okolicznych lasach.
PAMIETAJCIE!  śmiecąc w lesie stwarzacie zagrożenie dla mieszkających tam zwierząt  i rosnących roślin!

Oprócz akcji sprzątania, piątkowe wyjście było również, przy bardzo sprzyjającej pogodzie, miłym spacerem i okazją do integracji dla nauczycieli i uczniów w pięknych okolicznościach  przyrody.