Podziękowania dla naszych partnerów!

Pragniemy z całego serca podziękować firmom, które wspomogły nas w organizacji „Wielkiego Grillowania”, czyli „wielowymiarowego” Dnia Otwartego naszej szkoły. To dzięki Wam mogliśmy zachwycić odwiedzających nas w tym dniu gimnazjalistów wspaniałymi szaszłykami, sałatkami i deserami. W dzisiejszych czasach bezinteresowność jest unikatową cechą, dlatego tym bardziej jest nam niezmiernie miło, że są Państwo dla nas tak szczodrymi darczyńcami. Za mięso oraz kiełbaski na grilla dziękujemy P.H.U SEZAM Monika Pełka-Jaworska, ul. Sobieskiego 47, Jelenia Góra. Za dostarczenie nam artykułów spożywczych dziękujemy Hurtowni Nabiałowo-Spożywczej HALINEX Halina Zdzienicka, ul. K. Miarki 50, Jelenia Góra. Wspaniałe warzywa otrzymaliśmy od QUATRO FRUITS s.j. Hurtownia Warzyw i Owoców, B. Cedzidło, J. Janikowski, J. Szpala, ul. Krakowska 28E, Jelenia Góra.
Szczególnie serdeczne wyrazy wdzięczności przesyła p. Elżbieta Owczarek – nauczyciel przedmiotów zawodowych, która wraz z naszymi wspaniałymi uczniami wyczarowała dzisiaj wiele przepysznych przekąsek. Niejedno podniebienie się w nich zakochało 🙂 <3
Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział w Jeleniej Górze, to współpracujący z nami od wielu lat partner, na którego pomoc zawsze możemy liczyć. Dziękujemy za zapewnienie nam niezbędnych produktów, z których p. Sylwia Czesna wspierana przez dzielnych uczniów klasy 1 TW przygotowała szaszłyki wegańskie. Nie będziemy ukrywać, że cieszyły się one niesamowicie dużym powodzeniem. Z całego serca: DZIĘKUJEMY!!! 🙂 <3