Ubezpieczenie dzieci i młodzieży w ZSPUiBS

Szanowni Państwo!
Już w najbliższy piątek, o godzinie 17.00 zapraszam serdecznie na krótkie spotkanie w sali gimnastycznej, a następnie w klasach z wychowawcami. Początek roku jest dla nas bardzo pracowity i staramy się, żeby w szkole były jak najlepsze warunki, a przede wszystkim bezpieczne warunki. Dlatego już dzisiaj przedstawiam Państwu ofertę ubezpieczenia. Wzorem ubiegłego roku możecie Państwo sami wybrać stawkę i zakres ubezpieczenia w Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej, ważne, żeby każde dziecko było ubezpieczone od NNW, bo oprócz teorii uczymy w pracowniach zawodowych, a tam o wypadki nie trudno. Oferta NAU jest przemyślana i całkiem ciekawa. Jeśli w zeszłym roku ubezpieczaliście tam Państwo dzieci, to na Państwa maila powinna przyjść oferta ze zniżką 10%. Polecam zapoznać się z warunkami ogólnymi i ofertą do pobrania z naszej strony internetowej i facebooka. Informacje przekażę również uczniom i wychowawcom.
Oferta NNW na nowy rok szkolny 2021/2022 (ochrona od 1 września 2021 r. do 31 sierpnia 2022 r.).
Wybierając ubezpieczenie NNW Dzieci i Młodzieży w NAU, dzieci będą pod ochroną 24/7 zarówno w placówce, jak i poza nią. Ochrona obowiązuje, również w wakacje i na całym świecie.
Tak samo jak w poprzednich latach, świadczenia są dopasowane do potrzeb dzieci w danym wieku. Składki zaczynają się od 41 zł rocznie, do wyboru 6 wariantów.
W przypadku wyboru formy gotówkowej, istnieje możliwość bezpłatnego objęcia ochroną ubezpieczeniową dzieci z najuboższych rodzin (nawet do 15% wszystkich ubezpieczonych dzieci).
Rodzic, wpisując kod NAU11, otrzymuje 10% zniżki na ubezpieczenie dziecka.
Rodzic, kupujący dla dziecka ubezpieczenie on-line, może także skorzystać z Super oferty z NNW Szkolnym – oferty niskiego abonamentu już od 9,80 zł miesięcznie, przez rok.
Osoba do kontaktu: Anna Bilska-Waniewska, Koordynator ds. Wsparcia i Rozwoju Sprzedaży
Tel. 603 885 485
Pozdrawiam serdecznie i życzę nam wszystkim, zdrowa i oby nikt nie musiał korzystać z ubezpieczenia.
Paweł Dernoga
Dyrektor ZSPUiBS