Nauczyciele, uczniowie technikum leśnego i nie tylko sadzą drzewa w naszym mieście!

Dzisiaj o godz. 10:00, wzdłuż ulicy Walerego Wróblewskiego rozpoczęła się akcja „Sadzimy drzewa” w Jeleniej Górze. Do zagospodarowania było ponad sto sadzonek drzew, przekazanych miastu przez Karkonoski Park Narodowy.
   W wydarzeniu uczestniczył osobiście Pan Marcin Zawiła, prezydent Miasta Jelenia Góra, zastępca prezydenta Pan Jerzy Łużniak, Pani Zofia Czernow, posłanka na Sejm RP. Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej reprezentował pan wicedyrektor Paweł Dernoga, nauczyciele, oraz uczniowie klasy technikum leśnego i technikum weterynaryjnego.
   Pod czujnym okiem pana Konrada Stawiarskiego, nauczyciela przedmiotów zawodowych leśnych, nasi uczniowie i nauczyciele – z panem wicedyrektorem na czele, posadzili lipy w pasie zieleni w kierunku Zakładu Uzdatniania Wody.
   Przy tak ogromnym zaangażowaniu władz miasta i szkoły, udało się tego dokonać w niespełna godzinę.
   Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie!