Upadek to nie przypadek

Upadek to nie przypadek” – pod tym hasłem dzisiaj (1.03.2018) w naszej szkole odbyło się szkolenie BHP dla klas pierwszych technikum weterynaryjnego i leśnego przeprowadzone przez samodzielnego inspektora Pawła Szuberskiego z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Zwrócona została uwaga na bezpieczeństwo pracy, które nie zawsze wiąże się z koniecznością angażowania dużych środków finansowych. Bardzo często wystarczy świadomość zagrożeń występujących w gospodarstwie oraz konsekwentne ich eliminowanie.

Na zakończenie zajęć został przeprowadzony test wiedzy i BHP. Najlepsi otrzymają nagrody fundowane przez KRUS w Jeleniej Górze.

A oto wyniki konkursu:

  1. miejsce Karolina Mokanek 1TW
  2. miejsce Antoni Krakowiak 1TW
  3. miejsce Martyna Czekajło 1TW.

Gratulacje!

Jolanta Mozolewska-Zwatrzko