Ważny komunikat ws strajku w oświacie

Szanowni uczniowie ZSPUi BS, wychowankowie i rodzice. Zewsząd padają pytania czy będzie strajk i co z zajęciami. Czekam cały czas na to, ze do strajku nie dojdzie, ale fakty są takie, że muszę państwa poinformować o tym jak będzie szkoła i bursa funkcjonować w przyszłym tygodniu. Strajk zaplanowany jest na 8 kwietnia i do tej daty musimy się przygotować. Zgodnie z decyzją Organu Prowadzącego i po akceptacji Pana Prezydenta Jerzego Łużniaka informuję, że na 8 kwietnia i 9 kwietnia 2019 roku zawieszam zajęcia dydaktyczne i wychowawcze w szkole oraz bursie szkolnej od godziny 8.00. Ponieważ do poniedziałku nie będę wiedział ilu nauczycieli przystąpi do strajku nie jestem w stanie zapewnić odpowiedniej opieki w szkole i bursie. Proszę o wyrozumiałość. Bursa będzie czynna w niedzielę 7 kwietnia od godziny 14.30 do poniedziałku do godziny 8.00. Dla wychowanków w bursie, zagwarantujemy suchy prowiant, ale o 8 rano muszą bursę opuścić. Jeśli strajk zostanie zawieszony automatycznie będziemy gotowi otworzyć bursę z chwilą podjęcia takiej decyzji. o wszelkich zmianach będziecie Państwo na bieżąco informowani. Pozdrawiam Paweł Dernoga