ZAKWATEROWANIE W BURSIE

Szanowni Rodzice i Wychowankowie Bursy!

Informujemy, że zakwaterowanie młodzieży przyjętej do Bursy Szkolnej w ZSPUiBS w Jeleniej Górze na rok szkolny 2023/2024 odbędzie się 03 września (niedziela) w naszej placówce na ul. Leśnej 5. Na młodzież i Rodziców, w godzinach 13:00 – 21:00, będą czekać wychowawcy koordynujący kwaterowanie.

Z wychowankiem do bursy powinien przyjechać rodzic/opiekun prawny w celu podpisania Umowy o świadczenie usług (prosimy zgłosić się z dokumentem tożsamości) . Bez podpisania umowy wychowanek nie zostanie zakwaterowany.

WAŻNE!!! Osoby, które nie mogą zgłosić się do zakwaterowania do poniedziałku 04.09.2023 r. do godz.14:00 prosimy o niezwłoczne przekazywanie tej informacji telefonicznie pod numerem 75 754 74 34 lub 75 754 74 22 lub mailowo na adres: bursa@zspu.jgora.pl W przypadku rezygnacji z miejsca w naszej placówce prosimy o niezwłoczne powiadomienie nas o takim fakcie.

Wychowankowie powinni zabrać ze sobą tylko niezbędne rzeczy osobistych oraz: 1. Bieliznę pościelową (poduszka, kołdra,poszwa, poszewka, prześcieradło), ręczniki. 2. Przybory i środki higieniczne. 3. Obuwie zmienne (kapcie, klapki) oraz klapki pod prysznic. 4. Naczynia (kubek, talerzyk,komplet sztućców) do własnego użytku, 5. Worki na śmieci 60 L

UWAGA! Ze względu na przepisy bezpieczeństwa uwzględnione także w Regulaminie Bursy do placówki nie wolno przywozić: – żelazek, czajników bezprzewodowych, tosterów, robotów kuchennych, kuchenek mikrofalowych i elektrycznych, lodówek turystycznych, grzejników, telewizorów itp., Wszystkie te urządzenia znajdują się na wyposażeniu placówki

Wyżywienie w bursie zaczyna się od śniadania w dn. 04 września, wobec czego należy zabezpieczyć dzieciom posiłek na dzień zakwaterowania.

Do zobaczenia!

Dyrekcja ZSPUiBS i Wychowawcy bursy

Wyświetl statystyki i reklamy

Promuj post

Wszystkie reakcje:

22