
Drużyna z Zespołu Szkół Przyrodniczo–Usługowych i Bursy Szkolnej okazała się najlepsza w mistrzostwach Jeleniej Góry w piłce nożnej dziewcząt w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Wyniki turnieju: ZST Mech – ZSE-T 1:3 ZSOiT – ZSPUiBS 3:4 ZSE-T – ZSO nr 1…
