„JELENIA GÓRA- AKUREYRI- polsko-islandzkie spotkania młodych”

Od czwartku 28 września do 2 października w Jeleniej Górze przebywała grupa młodzieży z miasta Akureyri w Islandii, która przyjechała z rewizytą do swoich jeleniogórskich koleżanek i kolegów. Przypominamy,że w czerwcu nasza uczennica Paulina Klimowicz,po tym jak została jedną z 7 laureatek konkursu „JELENIA GÓRA- AKUREYRI- polsko-islandzkie spotkania młodych”,wyjechała na wymianę młodzieży do Islandii.Podobnie jak w Akureyri tak i tu u nas, wspólny program miał na celu zaprezentowanie islandzkiej młodzieży naszego miasta i polskiej kultury. Uczestnicy m.in. wzięli udział w warsztatach społecznych i artystycznych. W efekcie tych działań powstał teledysk zrealizowany na terenie Jeleniej Góry. Wyszło świetnie ale oczywiście szczególne brawa dla naszej Pauliny,z której jesteśmy dumni. Zapraszamy do oglądania.