KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH

Drodzy Uczniowie!

Informujemy, że już w najbliższy wtorek i środę na trzech pierwszych przerwach odbędzie się Kiermasz Podręczników Szkolnych! To doskonała możliwość, abyście mogli pozbyć się niepotrzebnych podręczników z ubiegłego roku i jednocześnie nabyć, te, które będą Wam potrzebne w bieżącym roku szkolnym.

Sprzedający przynoszą podręczniki do szkoły, wycenione układają na ławkach , które zostaną do tego celu wystawione na parterze. Pamiętajcie, że podręczniki powinny być w dobrym stanie! Sprzedaż odbywa się „z ręki do ręki”, co oznacza, że każdy sprzedający sam obsługuje swoje stoisko z podręcznikami.

Osobom, które chcą nabyć podręczniki przypominamy o zabraniu ze sobą pieniędzy.

Kiermasz to idealna okazja, aby zarówno zaoszczędzić na zakupie podręczników, jak i pomóc innym uczniom w zdobyciu potrzebnych materiałów. Tym samym wspieramy się nawzajem i tworzymy przyjazne środowisko współpracy oraz jesteśmy eko.

Serdecznie zapraszamy! Samorząd Szkolny z Opiekunem i Pedagogiem szkolnym