NASZ CATERING NA DOLNOŚLĄSKICH OBCHODACH DNIA STRAŻAKA

W piątek 26 maja 2023 r. w Jeleniej Górze odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka.Ten wyjątkowy dla strażaków dzień minął nie tylko pod znakiem nominacji i awansów ale także pod znakiem poczęstunku przygotowanego przez naszą szkołę. Ciężar przygotowań cateringu dla 250 osób, który odbył się na placu przy Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, wzięły na siebie Pani Ewa Tkacz, nasz mistrz organizacji przyjęć i Pani Małgorzata Borowska oraz nasi wspaniali uczniowie klasy 4 TLŻP. Zimny bufet nie tylko zadowolił najbardziej wysublimowane kubki smakowe ale także był ucztą dla oka. Całości tej kulinarnej poezji dopełnił prawdziwy, tradycyjny polski żurek ugotowany przez bursowych mistrzów sztuki kulinarnej. Było i pysznie i pięknie-jak zawsze u nas.