Nasza szkoła powraca na Wiosnę Cieplicką!

Dzisiaj w Cieplicach naprawdę gościła wiosna, a słońce świeciło właśnie dla nas!

   Podczas kolejnego dnia obchodów Wiosny Cieplickiej na naszym stoisku królowały: domowy chleb na zakwasie, smalec, ogórki kiszone, pasztet wegański, rozmaite ciasta przyrządzone przez uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych, oraz słodkie i słone babeczki z ciasta francuskiego autorstwa ucznia – uwaga! – technikum wetertnaryjnego. Powszechnie jest jednak wiadomo, że nasi uczniowie są wszechstronnie uzdolnieni!?Tak więc chętnych nie brakowało!
   Dzięki zaangażowaniu naszych wspaniałych nauczycieli oraz uczniów w przygotowanie stoiska oraz w wypieki słodkich i słonych smakołyków po raz kolejny zasililiśmy kasę Rady Rodziców, a szkoła zyskała na popularności! Dziękujemy wszystkim!!!