Olimpiada Wiedzy z Zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Rolnictwie

W czwartek 16 listopada w Okręgowym Inspektoracie Pracy we Wrocławiu odbył się finał Olimpiady Wiedzy z Zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Rolnictwie pt. „Lenistwo nad rozsądkiem, czy rozsądek nad lenistwem?!”.

Podczas testu każdy z uczestników musiał wykazać się wiedzą z zakresu bezpiecznej pracy przy obsłudze maszyn, narzędzi i urządzeń rolniczych, zasad bezpiecznej obsługi zwierząt i wykonywania prac polowych.

Naszą szkołę reprezentowali: Maja i Julia z klasy IV TWP oraz Kuba z klasy III TWP. Na miejscu za naszych uczniów kciuki ściskała i przglądała się zmaganiom Pani Jolanta Mozolewska-Zwatrzko,która przygotowywała ich do udziału w olimpiadzie.

Maja zajęła wysokie miejsce i otrzymała WYRÓŻNIENIE.

Naszym reprezentantom gratulujemy!

Laureaci i wyróżnieni uczniowie Olimpiady otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Oddział Regionalny KRUS we Wrocławiu oraz Państwową Inspekcję Pracy.