OSTATNI DZWONEK W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Wraz z dźwiękiem ostatniego dzwonka rok szkolny 2022/2023 przeszedł do historii. Rok,który przyniósł wiele zmian i był pełen wyzwań. Rok,który zmienił oblicze naszej szkoły i to nie tylko za sprawą trwającej termomodernizacji ale przede wszystkim podejmowanych działań oraz wytężonej pracy całej społeczności szkolnej i wsparciu rodziców. Rok, który z pewnością każdy z nas zapamięta inaczej. Nim uczniowie wesoło wybiegli ze szkoły na zasłużony odpoczynek, był czas na podziękowania,nagrody,wyróżnienia,na które ciężko wszyscy pracowali przez 10 miesięcy. Dzisiejszego dnia nie tylko uczniowie zostali wyróżnieni. Na zakończenie apalu Pani Dyrektor wręczyła wszystkim obecnym nauczycielom i pracownikom szkoły podziękowania za sumienną i rzetelną pracę,zaangażowanie i wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych.

Drodzy uczniowie, raz jeszcze życzymy Wam udanych wakacji, błogiego lenistwa i dobrej zabawy. Odpoczywajcie, korzystajcie z uroków lata, bawcie się dobrze i uważajcie na siebie, abyśmy we wrześniu spotkali się w tym samym gronie, w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej, gotowi stawić czoła trudom nauki i nowym wyzwaniom, których z pewnością nie zabraknie. A potem…za 10 miesięcy…znów będą wakacje😉