Strajk trwa dalej!

Szanowni rodzice, uczniowie i wychowankowie ZSPUiBS! Informuję, że strajk trwa nadal. Z każdym dniem pojawiają się kolejne pytania i wątpliwości, na które nie jestem w stanie odpowiedzieć jednoznacznie. Przed chwilą władze miasta Jeleniej Góry podjęły decyzję, że zajęcia szkolne, zgodnie par. 18 ust.2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002, zostają zawieszone do 26 kwietnia Jest to związane z niemożliwością zapewnienia bezpieczeństwa w szkołach i placówkach. Następne rozmowy dyrektorów zostały zaplanowane na najbliższy piątek. Do tego czasu podjęte zostaną próby klasyfikacji uczniów klas IV. W piątek ma się też odbyć spotkanie przy „okrągłym stole”. Czy dojdzie do porozumienia, tego niestety nie wiem,
Wychowanków Bursy kończących naukę proszę o przyjazd po swoje rzeczy po telefonicznym ustaleniu godziny przyjazdu. Nie zawsze jestem na miejscu, żeby otworzyć pokój i przypilnować pakowania i zdania pokoju.
Jeszcze raz proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.
O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani przez stronę internetową szkoły, stronę fb oraz przez dziennik elektroniczny.
Z poważaniem
Paweł Dernoga