Wyjazd do Western City

12 marca 2015r. część II klasy Technikum weterynaryjnego, pod opieką profesora Przemysława Spychalskiego, odwiedziła Western City w Ścięgnach. Grupa bardzo aktywnie spędziła tam czas. Oprowadzający zaprezentował kilka rodzajów siodeł. Opowiedział o ich pochodzeniu i materiałach z jakich są tworzone. Podczas prezentacji uczniowie mieli okazję nauczyć się prawidłowego osiodłania koni, uzyskali wiele informacji na temat żywienia koni czy ich wad w postawie. Punktem kulminacyjnym była możliwość skorzystania z krótkiej przejażdżki. Na terenie Western City uczniowie mieli także okazję zwiedzić mini zoo, w którym oprócz koni znajdują się kozy domowe, owce wrzosówki, kozły świętokrzyskie, krowy, krowy szkockie, jaki, osły, daniele i bizony.
Poniżej przedstawiamy zdjęcia z tego wyjazdu.

western29 western28 western26 western25 western24 western22 western21 western20 western11 western12 western13 western14 western15 western16 western17 western19 western10 western9 western7 western6 western4 western5 western3 western2 western1 wesstern88 wesrn20