Zakończenie roku szkolnego 2016/2017!

 „Ale to już było i nie wróci więcej …” – Wy zaczęliście dzisiaj wakacje, dla szkoły zaczął się kolejny etap w dziejach jej historii. Przed kilkoma godzinami, w obecności Pana Pawła Domagały, Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Jelenia Góra pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę Panią Helenę Kasperczyk, znakomitego pedagoga oraz wieloletniego Dyrektora Szkoły. Rozstaliśmy się także z Panią Elżbietą Ceratowską, doskonałym nauczycielem przedmiotów zawodowych żywieniowych oraz z Panią Małgorzatą Bastą, pracownikiem obsługi szkoły – obie panie również przeszły na emeryturę. Życzymy zasłużonego odpoczynku i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym!
   Gratulujemy wyróżnionym na apelu uczniom oraz wszystkim tym, którym do wyróżnienia trochę zabrakło? – na pewno za rok będzie lepiej?. Pamiętajcie, oceny są często niewymierne, a najważniejsze jest i tak to, jakimi jesteście ludźmi! A my – nauczyciele ZSPUiBS jesteśmy dumni z naszych uczniów!!!?
   Dziękujemy naszym wspaniałym pedagogom za przygotowanie pięknej akademii na zakończenie roku szkolnego, szkolnemu chórowi – za występ i dziękujemy Wam – naszym uczniom za program artystyczny!
   I cóż, pozostaje nam już tylko życzyć Wam radosnych i BEZPIECZNYCH wakacji! Wracajcie  do nas zdrowi i wypoczęci we wrześniu!!!