Komunikat Dyrektora Szkoły w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 – komunikat!
Drodzy uczniowie ZSPUiBS! Szanowni Rodzice! Rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. W całej Polsce szkoły są przygotowywane do zajęć stacjonarnych od 1 września z zachowaniem wszelkich wytycznych i zasad w związku z pandemią COVID. Tak jest i u nas. Działamy na najwyższych możliwych obrotach, żeby w szkole i bursie szkolnej było bezpiecznie. Podejmowanie decyzji co do nauki, jeszcze nigdy nie było tak trudne, bo z wielu rzeczy przyjdzie nam zrezygnować. Jedną z nich jest brak uroczystego apelu na rozpoczęcie roku. Bezpieczeństwo i zdrowie jest w tej chwili najważniejsze! Dlatego zaproponowaliśmy inną formę zgodnie z następującym harmonogramem:
Godzina 10.00 – klasy pierwsze
Godzina 11.00 – klasy drugie
Godzina 12.00 – klasy trzecie i czwarte
Spotkania odbędą się w wyznaczonych salach, które na okres nauczania stacjonarnego będą przypisane na stałe do zajęć ogólnokształcących i zawodowych teoretycznych.
Jestem przekonany, że na chwilę obecną takie rozwiązanie jest najbardziej optymalne. O pozostałych zmianach będziecie Państwo na bieżąco informowani.
Pozdrawiam
Paweł Dernoga
Dyrektor ZSPUiBS w Jeleniej Górze