KONKURS KULTUROZNAWCZY W KANS

10 kwietnia nasi uczniowie, pod opieką pani Mileny Siemińskiej, wzięli dziś udział w ogólnopolskim Konkursie Kulturoznawczym zorganizowanym przez KANS,

W tym roku Uczestnicy odkrywali fascynujące historie Oxfordu i Berlina w multikulturowej odsłonie i z tymi zagadnieniami mierzyli się w konkursie. Dzięki temu mieli okazję nie tylko do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu kultury, historii i tradycji, lecz przede wszystkim rozwinięcia sprawności językowe w praktyce. Konkurs skierowany dla uczniów na poziomie A2-B2,prowadzony był w języku angielskim oraz w języku niemieckim.

Uczestnicy konkursu mieli także okazję i przyjemność wysłuchania wykładu dr Grzegorza Wyczyńskiego „Oblicza game studies, czyli interdyscyplinarnie o grach cyfrowych”.

Wszystkim serdecznie gratulujemy zaangażowania i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.