Pomimo pandemii, uczniowie naszej szkoły, biorą udział w akcjach charytatywnych

31 stycznia 2021r. odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Świerzawie, podczas tego finału, rozjarzyło się „Światełko do nieba”, które zorganizowano w formie rajdu samochodowego. Nad jego organizacją oraz przebiegiem czuwała, wraz z innymi młodymi ludźmi, uczennica naszej szkoły z klasy IIITW, Wiktoria Jaworska.

W rajdzie uczestniczyło 14 pojazdów przyozdobionych kolorowymi lampkami, w tym 8 wozów strażackich Ochotniczej Straży Pożarnej. To właśnie strażacy ochotnicy, w szeregach których jest Wiktoria, zadbali
o bezpieczeństwo i rozmach akcji.

Sygnał do rozpoczęcia Światełka, dała o godzinie 20.00, syrena alarmowa w centrum Świerzawy, po czym kawalkada pojazdów ruszyła w podróż po okolicznych wsiach należących do gminy. Głośna i radosna muzyka pozwoliły, choć na chwilę, zapomnieć o trudnych czasach pandemii.

https://fb.watch/3rKsBYE-91/