WSPÓŁPRACA ZE SPOŁECZNOŚCIĄ LOKALNĄ – KOLEJNY OPŁATEK EKUMENICZNY ZA NAMI.

16 grudnia zapachniało dziś Świętami na cieplickim Placu Piastowskim,gdzie, na zaproszenie Pani Anny Bałkowskiej, Radnej naszego miasta, po raz kolejny mogliśmy poczuć się współgospodarzami na Opłatku Ekumenicznym, organizowanym przy Kościele Ewangelickim Zbawiciela z inicjatywy proboszcza Sebastiana Kozieła. Wszystkich przybyłych mieliśmy przyjemność częstować wigilijną kapustą z grzybami, tradycyjną sałatką jarzynową, wspaniałymi wypiekami oraz jedynym w swoim rodzaju gorącym kompotem z derenia. Świątecznego klimatu spotkaniu dodawały dźwięki kolęd oraz własnoręcznie wykonane dekorację. Wśród wielu gości spotkania opłatkowego byli m.in.: Jerzy Łużniak- Prezydent Miasta Jeleniej Góry , parlamentarzyści z naszego regionu Pani poseł Zofia Czernow oraz Pan senator Marcin Zawiła, radni miasta oraz mieszkańcy Cieplic a także kuracjusze. To właśnie dla wszystkich Państwa staraliśmy się zadbać o świąteczny klimat.