Olimpiada w zakresie Bezpieczeństwa, Higieny i Prawa Pracy dla uczniów szkół rolniczych województwa dolnośląskiego „Lenistwo nad rozsądkiem, czy rozsądek nad lenistwem?!”

Kolejny raz nasi uczniowie uczestniczyli w finale Olimpiady w zakresie Bezpieczeństwa, Higieny i Prawa Pracy dla uczniów szkół rolniczych województwa dolnośląskiego „Lenistwo nad rozsądkiem, czy rozsądek nad lenistwem?!” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy oraz Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
Szkołę reprezentowali: Gabriela z IITW oraz Katarzyna i Bartosz z IITL. Organizacją zawodów szkolnych i przygotowaniem uczniów do konkursu zajęła się pani J. Mozolewska-Zwatrzko a do Wrocławia zawiózł nas niezastąpiony pan Andrzej.
Olbrzymie brawa dla młodzieży za chęci, wytrwałość i poranne wstawanie…
J. Mozolewska-Zwatrzko